购买 PMEG100T30ELRX | PMEG100T30ELRX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG100T30ELRX
PMEG100T30ELRX
PMEG100T30ELRX
仅供参考
零件编号 PMEG100T30ELRX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD123W
送货服务
PMEG100T30ELRX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If800 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)12.5 ns
电流 - 反向泄漏@Vr1.75 µA @ 100 V
电容@ Vr,F310pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123W
供应商设备包SOD-123W
工作温度 - 结175°C
PMEG100T30ELRX Packaging
Insepction
PMEG100T30ELRX FAQ
  • 1. How to order PMEG100T30ELRX on Heisener?
  • 3. Are the PMEG100T30ELRX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG100T30ELRX?
PMEG100T30ELRX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。