购买 PDS4200HQ-13D | PDS4200HQ-13D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PDS4200HQ-13D
PDS4200HQ-13D
PDS4200HQ-13D
仅供参考
零件编号 PDS4200HQ-13D
制造商 Diodes Incorporated
描述 SCHOTTKY RECTIFIER PDI5 T&R 5K
送货服务
PDS4200HQ-13D参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)4A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If840 mV @ 4 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)25 ns
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 200 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱PowerDI™ 5
供应商设备包PowerDI™ 5
工作温度 - 结-65°C ~ 175°C
PDS4200HQ-13D Packaging
Insepction
PDS4200HQ-13D FAQ
  • 1. How to order PDS4200HQ-13D on Heisener?
  • 3. Are the PDS4200HQ-13D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PDS4200HQ-13D?
PDS4200HQ-13D 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。