购买 NVTFWS010N10MCLTAG | NVTFWS010N10MCLTAG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NVTFWS010N10MCLTAG
NVTFWS010N10MCLTAG
NVTFWS010N10MCLTAG
仅供参考
制造商 onsemi
描述 MOSFET N-CH 100V 11.7A 8WDFN
送货服务
NVTFWS010N10MCLTAG参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列Automotive, AEC-Q101
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C11.7A (Ta), 57.8A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3V @ 85µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs30 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2150 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)3.2W (Ta), 77.8W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs10.6mOhm @ 15A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包8-WDFN (3.3x3.3)
包/箱8-PowerWDFN
NVTFWS010N10MCLTAG Packaging
Insepction
NVTFWS010N10MCLTAG FAQ
  • 1. How to order NVTFWS010N10MCLTAG on Heisener?
  • 3. Are the NVTFWS010N10MCLTAG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NVTFWS010N10MCLTAG?
NVTFWS010N10MCLTAG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。