购买 NVH4L015N065SC1 | NVH4L015N065SC1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NVH4L015N065SC1
NVH4L015N065SC1
NVH4L015N065SC1
仅供参考
零件编号 NVH4L015N065SC1
制造商 onsemi
描述 SIC MOS TO247-4L 650V
送货服务
NVH4L015N065SC1参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术SiCFET (Silicon Carbide)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C142A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)15V, 18V
Vgs(th)(Max)@Id4.3V @ 25mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs283 nC @ 18 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds4790 pF @ 325 V
Vgs(最大)+22V, -8V
FET功能-
功耗(最大值)500W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs18mOhm @ 75A, 18V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-247-4L
包/箱TO-247-4
NVH4L015N065SC1 Packaging
Insepction
NVH4L015N065SC1 FAQ
  • 1. How to order NVH4L015N065SC1 on Heisener?
  • 3. Are the NVH4L015N065SC1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NVH4L015N065SC1?
NVH4L015N065SC1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。