购买 NTPF110N65S3HF | NTPF110N65S3HF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NTPF110N65S3HF
NTPF110N65S3HF
NTPF110N65S3HF
仅供参考
零件编号 NTPF110N65S3HF
制造商 onsemi
描述 MOSFET N-CH 650V 30A TO220FP
送货服务
NTPF110N65S3HF参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列FRFET®, SuperFET® III
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C30A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 740µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs62 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2635 pF @ 400 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)240W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs110mOhm @ 15A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-220FP
包/箱TO-220-3 Full Pack
NTPF110N65S3HF Packaging
Insepction
NTPF110N65S3HF FAQ
  • 1. How to order NTPF110N65S3HF on Heisener?
  • 3. Are the NTPF110N65S3HF price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NTPF110N65S3HF?
NTPF110N65S3HF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。