购买 NTLUS030N03CTAG | NTLUS030N03CTAG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NTLUS030N03CTAG
NTLUS030N03CTAG
NTLUS030N03CTAG
仅供参考
零件编号 NTLUS030N03CTAG
制造商 onsemi
描述 MOSFET N-CH 30V 4.5A 6UDFN
送货服务
NTLUS030N03CTAG参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列µCool™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C4.5A (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.2V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs8 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds400 pF @ 15 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)640mW (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs18mOhm @ 6A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包6-UDFN (1.6x1.6)
包/箱6-PowerUFDFN
NTLUS030N03CTAG Packaging
Insepction
NTLUS030N03CTAG FAQ
  • 1. How to order NTLUS030N03CTAG on Heisener?
  • 3. Are the NTLUS030N03CTAG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NTLUS030N03CTAG?
NTLUS030N03CTAG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。