购买 NRVHP8H200MFDT3G | NRVHP8H200MFDT3G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NRVHP8H200MFDT3G
NRVHP8H200MFDT3G
NRVHP8H200MFDT3G
仅供参考
零件编号 NRVHP8H200MFDT3G
制造商 onsemi
描述 DIODE ARRAY GP 200V 4A 8DFN
送货服务
NRVHP8H200MFDT3G参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列SWITCHMODE™
二极管配置2 Independent
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)4A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If910 mV @ 8 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)30 ns
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 200 V
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Surface Mount
包/箱8-PowerTDFN
供应商设备包8-DFN (5x6) Dual Flag (SO8FL-Dual)
NRVHP8H200MFDT3G Packaging
Insepction
NRVHP8H200MFDT3G FAQ
  • 1. How to order NRVHP8H200MFDT3G on Heisener?
  • 3. Are the NRVHP8H200MFDT3G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NRVHP8H200MFDT3G?
NRVHP8H200MFDT3G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。