购买 NRVBB20H100CTT4G-MC01 | NRVBB20H100CTT4G-MC01数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NRVBB20H100CTT4G-MC01
NRVBB20H100CTT4G-MC01
NRVBB20H100CTT4G-MC01
仅供参考
制造商 onsemi
描述 DIODE ARR SCHOTT 100V 10A D2PAK
送货服务
NRVBB20H100CTT4G-MC01参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列SWITCHMODE™
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If770 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr4.5 µA @ 100 V
工作温度 - 结175°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包D2PAK
NRVBB20H100CTT4G-MC01 Packaging
Insepction
NRVBB20H100CTT4G-MC01 FAQ
  • 1. How to order NRVBB20H100CTT4G-MC01 on Heisener?
  • 3. Are the NRVBB20H100CTT4G-MC01 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NRVBB20H100CTT4G-MC01?
NRVBB20H100CTT4G-MC01 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。