购买 MSC030SDA120B | MSC030SDA120B数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSC030SDA120B
MSC030SDA120B
MSC030SDA120B
仅供参考
零件编号 MSC030SDA120B
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE SIL CARB 1.2KV 30A TO247
送货服务
MSC030SDA120B参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 30 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr-
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包TO-247
工作温度 - 结-
MSC030SDA120B Packaging
Insepction
MSC030SDA120B FAQ
  • 1. How to order MSC030SDA120B on Heisener?
  • 3. Are the MSC030SDA120B price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSC030SDA120B?
MSC030SDA120B 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。