购买 MSASC25W100KV | MSASC25W100KV数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSASC25W100KV
MSASC25W100KV
MSASC25W100KV
仅供参考
零件编号 MSASC25W100KV
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 25A THINKEY2
送货服务
MSASC25W100KV参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)25A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If910 mV @ 25 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱ThinKey™2
供应商设备包ThinKey™2
工作温度 - 结-65°C ~ 175°C
MSASC25W100KV Packaging
Insepction
MSASC25W100KV FAQ
  • 1. How to order MSASC25W100KV on Heisener?
  • 3. Are the MSASC25W100KV price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSASC25W100KV?
MSASC25W100KV 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。