购买 MSASC25H45K | MSASC25H45K数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSASC25H45K
MSASC25H45K
MSASC25H45K
仅供参考
零件编号 MSASC25H45K
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE SCHOTTKY 45V 25A THINKEY2
送货服务
MSASC25H45K参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)25A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If610 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr-
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱ThinKey™2
供应商设备包ThinKey™2
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
MSASC25H45K Packaging
Insepction
MSASC25H45K FAQ
  • 1. How to order MSASC25H45K on Heisener?
  • 3. Are the MSASC25H45K price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSASC25H45K?
MSASC25H45K 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。