购买 MSASC150W50A | MSASC150W50A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSASC150W50A
MSASC150W50A
MSASC150W50A
仅供参考
零件编号 MSASC150W50A
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE SCHOTTKY 50V 150A THINKEY3
送货服务
MSASC150W50A参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)50 V
电流 - 平均整流(Io)150A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If750 mV @ 150 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 mA @ 50 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱ThinKey™3
供应商设备包ThinKey™3
工作温度 - 结-
MSASC150W50A Packaging
Insepction
MSASC150W50A FAQ
  • 1. How to order MSASC150W50A on Heisener?
  • 3. Are the MSASC150W50A price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSASC150W50A?
MSASC150W50A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。