购买 MSASC100H45H | MSASC100H45H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSASC100H45H
MSASC100H45H
MSASC100H45H
仅供参考
零件编号 MSASC100H45H
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE SCHOTTKY 45V 100A THINKEY1
送货服务
MSASC100H45H参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)100A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If650 mV @ 80 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr-
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱ThinKey™1
供应商设备包ThinKey™1
工作温度 - 结-65°C ~ 150°C
MSASC100H45H Packaging
Insepction
MSASC100H45H FAQ
  • 1. How to order MSASC100H45H on Heisener?
  • 3. Are the MSASC100H45H price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSASC100H45H?
MSASC100H45H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。