购买 MP024GS-10-P | MP024GS-10-P数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MP024GS-10-P
MP024GS-10-P
MP024GS-10-P
仅供参考
零件编号 MP024GS-10-P
制造商 Monolithic Power Systems Inc.
描述 PRIMARY-SIDE REGULATOR WITH CV/C
送货服务
MP024GS-10-P参数
类别集成电路(IC) - PMIC - AC-DC 转换器,离线开关
封装-
ECAD
系列-
输出隔离Isolated
内部开关Yes
电压 - 故障700V
拓扑Flyback
电压 - 启动19.4 V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)10V ~ 25V
占空比-
频率 - 切换75Hz ~ 40kHz
功率(瓦)-
故障保护Open Loop, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, UVLO
控制功能Frequency Control, Soft Start
工作温度-40°C ~ 110°C (TA)
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
供应商设备包8-SOIC-7B
安装类型Surface Mount
MP024GS-10-P Packaging
Insepction
MP024GS-10-P FAQ
  • 1. How to order MP024GS-10-P on Heisener?
  • 3. Are the MP024GS-10-P price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MP024GS-10-P?
MP024GS-10-P 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。