购买 MMSZ5250BQ-7-F | MMSZ5250BQ-7-F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MMSZ5250BQ-7-F
MMSZ5250BQ-7-F
MMSZ5250BQ-7-F
仅供参考
零件编号 MMSZ5250BQ-7-F
制造商 Diodes Incorporated
描述 ZENER DIODE SOD123 T&R 3K
送货服务
MMSZ5250BQ-7-F参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)20 V
公差±5%
力量 - 最大370 mW
阻抗(最大值)(Zzt)25 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 15 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
MMSZ5250BQ-7-F Packaging
Insepction
MMSZ5250BQ-7-F FAQ
  • 1. How to order MMSZ5250BQ-7-F on Heisener?
  • 3. Are the MMSZ5250BQ-7-F price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MMSZ5250BQ-7-F?
MMSZ5250BQ-7-F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。