购买 MMBD3004SQ-7-F | MMBD3004SQ-7-F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MMBD3004SQ-7-F
MMBD3004SQ-7-F
MMBD3004SQ-7-F
仅供参考
零件编号 MMBD3004SQ-7-F
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23
送货服务
MMBD3004SQ-7-F参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Series Connection
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)300 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)225mA (DC)
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.25 V @ 200 mA
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)50 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 240 V
工作温度 - 结-65°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
MMBD3004SQ-7-F Packaging
Insepction
MMBD3004SQ-7-F FAQ
  • 1. How to order MMBD3004SQ-7-F on Heisener?
  • 3. Are the MMBD3004SQ-7-F price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MMBD3004SQ-7-F?
MMBD3004SQ-7-F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。