购买 MC33077DR2 | MC33077DR2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MC33077DR2
MC33077DR2
MC33077DR2
仅供参考
零件编号 MC33077DR2
制造商 onsemi
描述 IC OPAMP DUAL LOW NOISE 8-SOIC
送货服务
MC33077DR2参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - 线性 - 放大器 - 仪表,运算放大器,缓冲器放大器
封装-
ECAD
系列-
放大器类型General Purpose
电路数量2
输出类型-
摆率11V/µs
增益带宽产品37 MHz
-3db带宽-
电流 - 输入偏差280 nA
电压 - 输入偏移130 µV
供电3.5mA
电流 - 输出/通道33 mA
电压 - 电源,单/双(±)-
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包8-SOIC
MC33077DR2 Packaging
Insepction
MC33077DR2 FAQ
  • 1. How to order MC33077DR2 on Heisener?
  • 3. Are the MC33077DR2 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MC33077DR2?
MC33077DR2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。