购买 MBRBL40U60CT-TP | MBRBL40U60CT-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRBL40U60CT-TP
MBRBL40U60CT-TP
MBRBL40U60CT-TP
仅供参考
零件编号 MBRBL40U60CT-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE ARR SCHOTT 60V 40A D2PAK
送货服务
MBRBL40U60CT-TP参数
制造商Micro Commercial Co
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)40A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If560 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr200 µA @ 60 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包D2PAK
MBRBL40U60CT-TP Packaging
Insepction
MBRBL40U60CT-TP FAQ
  • 1. How to order MBRBL40U60CT-TP on Heisener?
  • 3. Are the MBRBL40U60CT-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRBL40U60CT-TP?
MBRBL40U60CT-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。