购买 MBRB30H60CT-1H | MBRB30H60CT-1H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRB30H60CT-1H
MBRB30H60CT-1H
MBRB30H60CT-1H
仅供参考
零件编号 MBRB30H60CT-1H
制造商 onsemi
描述 DIODE ARR SCHOTT 60V 15A I2PAK
送货服务
MBRB30H60CT-1H参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列SWITCHMODE™
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If620 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr300 µA @ 60 V
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA
供应商设备包TO-262 (I2PAK)
MBRB30H60CT-1H Packaging
Insepction
MBRB30H60CT-1H FAQ
  • 1. How to order MBRB30H60CT-1H on Heisener?
  • 3. Are the MBRB30H60CT-1H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRB30H60CT-1H?
MBRB30H60CT-1H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。