购买 MB2H60AL-AU_R1_000A1 | MB2H60AL-AU_R1_000A1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MB2H60AL-AU_R1_000A1
MB2H60AL-AU_R1_000A1
MB2H60AL-AU_R1_000A1
仅供参考
制造商 Panjit International Inc.
描述 DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
送货服务
MB2H60AL-AU_R1_000A1参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)2A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If750 mV @ 2 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 60 V
电容@ Vr,F100pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123F
供应商设备包SOD-123FL
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
MB2H60AL-AU_R1_000A1 Packaging
Insepction
MB2H60AL-AU_R1_000A1 FAQ
  • 1. How to order MB2H60AL-AU_R1_000A1 on Heisener?
  • 3. Are the MB2H60AL-AU_R1_000A1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MB2H60AL-AU_R1_000A1?
MB2H60AL-AU_R1_000A1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。