购买 LZ52C6V8W | LZ52C6V8W数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LZ52C6V8W
LZ52C6V8W
LZ52C6V8W
仅供参考
零件编号 LZ52C6V8W
制造商 Diodes Incorporated
描述 ZENER DIODE SOD123 T&R 5K
送货服务
LZ52C6V8W参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.8 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)8 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 3 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱1206 (3216 Metric)
供应商设备包1206
LZ52C6V8W Packaging
Insepction
LZ52C6V8W FAQ
  • 1. How to order LZ52C6V8W on Heisener?
  • 3. Are the LZ52C6V8W price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LZ52C6V8W?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LZ52C6V8W.
LZ52C6V8W 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。