购买 LZ52C5V1W | LZ52C5V1W数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LZ52C5V1W
LZ52C5V1W
LZ52C5V1W
仅供参考
零件编号 LZ52C5V1W
制造商 Diodes Incorporated
描述 ZENER DIODE SOD123 T&R 5K
送货服务
LZ52C5V1W参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.1 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)50 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包1206
LZ52C5V1W Packaging
Insepction
LZ52C5V1W FAQ
  • 1. How to order LZ52C5V1W on Heisener?
  • 3. Are the LZ52C5V1W price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LZ52C5V1W?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LZ52C5V1W.
LZ52C5V1W 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。