购买 LZ52C30W | LZ52C30W数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LZ52C30W
LZ52C30W
LZ52C30W
仅供参考
零件编号 LZ52C30W
制造商 Diodes Incorporated
描述 ZENER DIODE SOD123 T&R 5K
送货服务
LZ52C30W参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)30 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 22 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱1206 (3216 Metric)
供应商设备包1206
LZ52C30W Packaging
Insepction
LZ52C30W FAQ
  • 1. How to order LZ52C30W on Heisener?
  • 3. Are the LZ52C30W price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LZ52C30W?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LZ52C30W.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as LZ52C30W pin diagram, LZ52C30W datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
LZ52C30W 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。