购买 LZ52C15WS | LZ52C15WS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LZ52C15WS
LZ52C15WS
LZ52C15WS
仅供参考
零件编号 LZ52C15WS
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE
送货服务
LZ52C15WS参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)15 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)30 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 11 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包1206
LZ52C15WS Packaging
Insepction
LZ52C15WS FAQ
  • 1. How to order LZ52C15WS on Heisener?
  • 3. Are the LZ52C15WS price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LZ52C15WS?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LZ52C15WS.
LZ52C15WS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。