购买 LM4040C50QFTA | LM4040C50QFTA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
LM4040C50QFTA
LM4040C50QFTA
LM4040C50QFTA
仅供参考
零件编号 LM4040C50QFTA
制造商 Diodes Incorporated
描述 VREG SHUNT REFERENCE SOT23 T&R 3
送货服务
LM4040C50QFTA参数
制造商Diodes Incorporated
类别集成电路(IC) - PMIC - 电压基准
封装-
ECAD
系列-
参考类型Shunt
输出类型Fixed
电压 - 输出(最小/固定)5V
电压 - 输出(最大值)-
电流 - 输出15 mA
公差±0.5%
温度系数100ppm/°C
噪音 - 0.1Hz至10Hz-
噪音 - 10Hz至10kHz80µVrms
电压 - 输入-
供电-
电流 - 阴极83 µA
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
LM4040C50QFTA Packaging
Insepction
LM4040C50QFTA FAQ
  • 1. How to order LM4040C50QFTA on Heisener?
  • 3. Are the LM4040C50QFTA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of LM4040C50QFTA?
LM4040C50QFTA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
LM4040C50QFTA
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
LM4040C50QFTA QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
S3A-13-F
DIODE GEN PURP 50V 3A SMC