购买 KV2201-00 | KV2201-00数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
KV2201-00
KV2201-00
KV2201-00
仅供参考
零件编号 KV2201-00
制造商 Microchip Technology
描述 SI TVAR NON HERMETIC CHIP
送货服务
KV2201-00参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 可变电容(变容器,可变电抗器)
封装-
ECAD
系列-
电容@ Vr,F9.2pF @ 20V, 1MHz
电容比6.3
电容比条件C4/C20
电压 - 峰值反转(最大值)22 V
二极管类型Single
Q @ Vr,F165 @ 4V, 50MHz
工作温度-55°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱Die
供应商设备包Chip
KV2201-00 Packaging
Insepction
KV2201-00 FAQ
  • 1. How to order KV2201-00 on Heisener?
  • 3. Are the KV2201-00 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of KV2201-00?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KV2201-00.
KV2201-00 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。