购买 IW760-25-01AB | IW760-25-01AB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IW760-25-01AB
IW760-25-01AB
IW760-25-01AB
仅供参考
零件编号 IW760-25-01AB
制造商 Renesas Electronics Operations Services Limited
描述 ZERO STANDBY POWER AC/DC SECONDA
送货服务
IW760-25-01AB参数
类别集成电路(IC) - PMIC - AC-DC 转换器,离线开关
封装-
ECAD
系列-
输出隔离Isolated
内部开关No
电压 - 故障-
拓扑Flyback, Secondary Side SR
电压 - 启动-
电压 - 电源(Vcc / Vdd)25V
占空比-
频率 - 切换-
功率(瓦)-
故障保护-
控制功能Frequency Control
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
包/箱14-WFDFN Exposed Pad
供应商设备包14-TDFN (4x3)
安装类型Surface Mount
IW760-25-01AB Packaging
Insepction
IW760-25-01AB FAQ
  • 1. How to order IW760-25-01AB on Heisener?
  • 3. Are the IW760-25-01AB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IW760-25-01AB?
IW760-25-01AB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
IW760-25-01AB
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
IW760-25-01AB QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
S3A-13-F
DIODE GEN PURP 50V 3A SMC