购买 ISZ520N20NM6ATMA1 | ISZ520N20NM6ATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ISZ520N20NM6ATMA1
ISZ520N20NM6ATMA1
ISZ520N20NM6ATMA1
仅供参考
零件编号 ISZ520N20NM6ATMA1
制造商 Infineon Technologies
描述 TRENCH >=100V
送货服务
ISZ520N20NM6ATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™ 6
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)200 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C4.5A (Ta), 26A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V, 15V
Vgs(th)(Max)@Id4.5V @ 31µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs14.9 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds960 pF @ 100 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)2.5W (Ta), 88W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs47.8mOhm @ 15A, 15V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TSDSON-8-34
包/箱8-PowerVDFN
ISZ520N20NM6ATMA1 Packaging
Insepction
ISZ520N20NM6ATMA1 FAQ
  • 1. How to order ISZ520N20NM6ATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the ISZ520N20NM6ATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ISZ520N20NM6ATMA1?
ISZ520N20NM6ATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。