购买 ISC037N03L5ISATMA1 | ISC037N03L5ISATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ISC037N03L5ISATMA1
ISC037N03L5ISATMA1
ISC037N03L5ISATMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET N-CH 30V 20A/78A TDSON
送货服务
ISC037N03L5ISATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C20A (Ta), 78A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs17 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1100 pF @ 15 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)2.5W (Ta), 37W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs3.7mOhm @ 30A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TDSON-8-6
包/箱8-PowerTDFN
ISC037N03L5ISATMA1 Packaging
Insepction
ISC037N03L5ISATMA1 FAQ
  • 1. How to order ISC037N03L5ISATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the ISC037N03L5ISATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ISC037N03L5ISATMA1?
ISC037N03L5ISATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。