购买 IRFP22N50APBFXKMA1 | IRFP22N50APBFXKMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IRFP22N50APBFXKMA1
IRFP22N50APBFXKMA1
IRFP22N50APBFXKMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET N-CH 500V 22A TO247AC
送货服务
IRFP22N50APBFXKMA1参数
制造商Infineon Technologies
ECAD
系列HEXFET®
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)500 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C22A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs120 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3450 pF @ 25 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)277W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs230mOhm @ 13A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-247AC
包/箱TO-247-3
IRFP22N50APBFXKMA1 Packaging
Insepction
IRFP22N50APBFXKMA1 FAQ
  • 1. How to order IRFP22N50APBFXKMA1 on Heisener?
  • 3. Are the IRFP22N50APBFXKMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IRFP22N50APBFXKMA1?
IRFP22N50APBFXKMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。