购买 IPW65R190CFDFKSA1 | IPW65R190CFDFKSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPW65R190CFDFKSA1
IPW65R190CFDFKSA1
IPW65R190CFDFKSA1
仅供参考
零件编号 IPW65R190CFDFKSA1
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET N-CH 650V 17.5A TO247-3
送货服务
IPW65R190CFDFKSA1参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C17.5A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4.5V @ 730µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs68 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1850 pF @ 100 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)151W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs190mOhm @ 7.3A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
包/箱TO-247-3
IPW65R190CFDFKSA1 Packaging
Insepction
IPW65R190CFDFKSA1 FAQ
  • 1. How to order IPW65R190CFDFKSA1 on Heisener?
  • 3. Are the IPW65R190CFDFKSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPW65R190CFDFKSA1?
IPW65R190CFDFKSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。