购买 IPP80CN10NGXKSA1 | IPP80CN10NGXKSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPP80CN10NGXKSA1
IPP80CN10NGXKSA1
IPP80CN10NGXKSA1
仅供参考
零件编号 IPP80CN10NGXKSA1
制造商 Infineon Technologies
描述 PFET, 13A I(D), 100V, 0.08OHM, 1
送货服务
IPP80CN10NGXKSA1参数
ECAD
系列OptiMOS™ 2
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C13A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 12µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs11 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds716 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)31W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs80mOhm @ 13A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包PG-TO220-3-123
包/箱TO-220-3
IPP80CN10NGXKSA1 Packaging
Insepction
IPP80CN10NGXKSA1 FAQ
  • 1. How to order IPP80CN10NGXKSA1 on Heisener?
  • 3. Are the IPP80CN10NGXKSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPP80CN10NGXKSA1?
IPP80CN10NGXKSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。