购买 IPP50R500CEXKSA1 | IPP50R500CEXKSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPP50R500CEXKSA1
IPP50R500CEXKSA1
IPP50R500CEXKSA1
仅供参考
零件编号 IPP50R500CEXKSA1
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET N-CH 500V 7.6A TO220-3
送货服务
IPP50R500CEXKSA1参数
ECAD
系列CoolMOS™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)500 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C7.6A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)13V
Vgs(th)(Max)@Id3.5V @ 200µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs18.7 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds433 pF @ 100 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs500mOhm @ 2.3A, 13V
工作温度-
安装类型Through Hole
供应商设备包PG-TO220-3-1
包/箱TO-220-3
IPP50R500CEXKSA1 Packaging
Insepction
IPP50R500CEXKSA1 FAQ
  • 1. How to order IPP50R500CEXKSA1 on Heisener?
  • 3. Are the IPP50R500CEXKSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPP50R500CEXKSA1?
IPP50R500CEXKSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。