购买 IPP050N10NF2SAKMA1 | IPP050N10NF2SAKMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPP050N10NF2SAKMA1
IPP050N10NF2SAKMA1
IPP050N10NF2SAKMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 TRENCH >=100V
送货服务
IPP050N10NF2SAKMA1参数
ECAD
系列StrongIRFET™ 2
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C19.4A (Ta), 110A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3.8V @ 84µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs76 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3600 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)3.8W (Ta), 150W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs5mOhm @ 60A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包PG-TO220-3
包/箱TO-220-3
IPP050N10NF2SAKMA1 Packaging
Insepction
IPP050N10NF2SAKMA1 FAQ
  • 1. How to order IPP050N10NF2SAKMA1 on Heisener?
  • 3. Are the IPP050N10NF2SAKMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPP050N10NF2SAKMA1?
IPP050N10NF2SAKMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。