购买 IPM6220CA | IPM6220CA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPM6220CA
IPM6220CA
IPM6220CA
仅供参考
零件编号 IPM6220CA
制造商 Intersil
描述 SWITCHING CONTROLLER
送货服务
IPM6220CA参数
制造商Intersil
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 专用型
封装-
ECAD
系列-
应用Controller, Notebook Power System
电压 - 输入5.6V ~ 22V
输出数量5
电压 - 输出Multiple
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包24-QSOP
IPM6220CA Packaging
Insepction
IPM6220CA FAQ
  • 1. How to order IPM6220CA on Heisener?
  • 3. Are the IPM6220CA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPM6220CA?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IPM6220CA.
IPM6220CA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。