购买 IPL60R199CPAUMA1 | IPL60R199CPAUMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPL60R199CPAUMA1
IPL60R199CPAUMA1
IPL60R199CPAUMA1
仅供参考
零件编号 IPL60R199CPAUMA1
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET N-CH 600V 16.4A 4VSON
送货服务
IPL60R199CPAUMA1参数
制造商Infineon Technologies
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列CoolMOS™ CP
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)600 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C16.4A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id3.5V @ 660µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs32 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1520 pF @ 100 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)139W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs199mOhm @ 9.9A, 10V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-VSON-4
包/箱4-PowerTSFN
IPL60R199CPAUMA1 Packaging
Insepction
IPL60R199CPAUMA1 FAQ
  • 1. How to order IPL60R199CPAUMA1 on Heisener?
  • 3. Are the IPL60R199CPAUMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPL60R199CPAUMA1?
IPL60R199CPAUMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。