购买 IPD80P03P4L07ATMA2 | IPD80P03P4L07ATMA2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPD80P03P4L07ATMA2
IPD80P03P4L07ATMA2
IPD80P03P4L07ATMA2
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET P-CH 30V 80A TO252-31
送货服务
IPD80P03P4L07ATMA2参数
ECAD
系列OptiMOS®-P2
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C80A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id2V @ 130µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs80 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds5700 pF @ 25 V
Vgs(最大)+5V, -16V
FET功能-
功耗(最大值)88W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs6.8mOhm @ 80A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TO252-3-11
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
IPD80P03P4L07ATMA2 Packaging
Insepction
IPD80P03P4L07ATMA2 FAQ
  • 1. How to order IPD80P03P4L07ATMA2 on Heisener?
  • 3. Are the IPD80P03P4L07ATMA2 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPD80P03P4L07ATMA2?
IPD80P03P4L07ATMA2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。