购买 IPD30N10S3L34ATMA2 | IPD30N10S3L34ATMA2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPD30N10S3L34ATMA2
IPD30N10S3L34ATMA2
IPD30N10S3L34ATMA2
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET_(75V 120V(
送货服务
IPD30N10S3L34ATMA2参数
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C30A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.4V @ 29µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs31 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1976 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)57W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs31mOhm @ 30A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TO252-3-11
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
IPD30N10S3L34ATMA2 Packaging
Insepction
IPD30N10S3L34ATMA2 FAQ
  • 1. How to order IPD30N10S3L34ATMA2 on Heisener?
  • 3. Are the IPD30N10S3L34ATMA2 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPD30N10S3L34ATMA2?
IPD30N10S3L34ATMA2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。