购买 IPD19DP10NMATMA1 | IPD19DP10NMATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPD19DP10NMATMA1
IPD19DP10NMATMA1
IPD19DP10NMATMA1
仅供参考
零件编号 IPD19DP10NMATMA1
制造商 Infineon Technologies
描述 TRENCH >=100V PG-TO252-3
送货服务
IPD19DP10NMATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C2.6A (Ta), 13.7A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 1.04mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs45 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2000 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)3W (Ta), 83W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs186mOhm @ 12A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TO252-3
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
IPD19DP10NMATMA1 Packaging
Insepction
IPD19DP10NMATMA1 FAQ
  • 1. How to order IPD19DP10NMATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the IPD19DP10NMATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPD19DP10NMATMA1?
IPD19DP10NMATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。