购买 IPB320P10LMATMA1 | IPB320P10LMATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPB320P10LMATMA1
IPB320P10LMATMA1
IPB320P10LMATMA1
仅供参考
零件编号 IPB320P10LMATMA1
制造商 Infineon Technologies
描述 TRENCH >=100V PG-TO263-3
送货服务
IPB320P10LMATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C6.5A (Ta), 63A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2V @ 5.55mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs219 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds11000 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)3.8W (Ta), 300W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs32mOhm @ 54A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TO263-3
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
IPB320P10LMATMA1 Packaging
Insepction
IPB320P10LMATMA1 FAQ
  • 1. How to order IPB320P10LMATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the IPB320P10LMATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPB320P10LMATMA1?
IPB320P10LMATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。