购买 IAUZ40N10S5L120ATMA1 | IAUZ40N10S5L120ATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IAUZ40N10S5L120ATMA1
IAUZ40N10S5L120ATMA1
IAUZ40N10S5L120ATMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET_(75V 120V( PG-TSDSON-8
送货服务
IAUZ40N10S5L120ATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C46A (Tj)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.2V @ 27µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs22.6 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1589 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)62W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs12mOhm @ 20A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TSDSON-8-33
包/箱8-PowerTDFN
IAUZ40N10S5L120ATMA1 Packaging
Insepction
IAUZ40N10S5L120ATMA1 FAQ
  • 1. How to order IAUZ40N10S5L120ATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the IAUZ40N10S5L120ATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IAUZ40N10S5L120ATMA1?
IAUZ40N10S5L120ATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。