购买 H5N2307LSTL-E | H5N2307LSTL-E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
H5N2307LSTL-E
H5N2307LSTL-E
H5N2307LSTL-E
仅供参考
零件编号 H5N2307LSTL-E
制造商 Renesas Electronics Corporation
描述 30A, 230V, 0.052OHM, N CHANNEL M
送货服务
H5N2307LSTL-E参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型-
技术-
漏极到源极电压(Vdss)-
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C-
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id-
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs-
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds-
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs-
工作温度-
安装类型-
供应商设备包-
包/箱-
H5N2307LSTL-E Packaging
Insepction
H5N2307LSTL-E FAQ
  • 1. How to order H5N2307LSTL-E on Heisener?
  • 3. Are the H5N2307LSTL-E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of H5N2307LSTL-E?
H5N2307LSTL-E 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。