购买 GPI65010DF56 | GPI65010DF56数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GPI65010DF56
GPI65010DF56
GPI65010DF56
仅供参考
零件编号 GPI65010DF56
制造商 GaNPower
描述 GANFET N-CH 650V 10A DFN 5X6
送货服务
GPI65010DF56参数
制造商GaNPower
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术GaNFET (Gallium Nitride)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C10A
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V
Vgs(th)(Max)@Id1.4V @ 3.5mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs2.6 nC @ 6 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds90 pF @ 400 V
Vgs(最大)+7.5V, -12V
FET功能-
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包Die
包/箱Die
GPI65010DF56 Packaging
Insepction
GPI65010DF56 FAQ
  • 1. How to order GPI65010DF56 on Heisener?
  • 3. Are the GPI65010DF56 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GPI65010DF56?
GPI65010DF56 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。