购买 GP3D050A060B | GP3D050A060B数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GP3D050A060B
GP3D050A060B
GP3D050A060B
仅供参考
零件编号 GP3D050A060B
制造商 SemiQ
描述 DIODE SCHOTTKY 600V 50A TO247-2
送货服务
GP3D050A060B参数
制造商SemiQ
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型-
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)-
电流 - 平均整流(Io)-
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
速度-
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr-
电容@ Vr,F-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
工作温度 - 结-
GP3D050A060B Packaging
Insepction
GP3D050A060B FAQ
  • 1. How to order GP3D050A060B on Heisener?
  • 3. Are the GP3D050A060B price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GP3D050A060B?
GP3D050A060B 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。