购买 GDZ6V8LP3Q-7 | GDZ6V8LP3Q-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GDZ6V8LP3Q-7
GDZ6V8LP3Q-7
GDZ6V8LP3Q-7
仅供参考
零件编号 GDZ6V8LP3Q-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 Zener Diode X3-DFN0603-2 T&R 10K
送货服务
GDZ6V8LP3Q-7参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.8 V
公差±4.93%
力量 - 最大250 mW
阻抗(最大值)(Zzt)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 3.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱0201 (0603 Metric)
供应商设备包X3-DFN0603-2
GDZ6V8LP3Q-7 Packaging
Insepction
GDZ6V8LP3Q-7 FAQ
  • 1. How to order GDZ6V8LP3Q-7 on Heisener?
  • 3. Are the GDZ6V8LP3Q-7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GDZ6V8LP3Q-7?
GDZ6V8LP3Q-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。