购买 GBU10V06-TU | GBU10V06-TU数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GBU10V06-TU
GBU10V06-TU
GBU10V06-TU
仅供参考
零件编号 GBU10V06-TU
制造商 Diodes Incorporated
描述 MEDIUM/HIGH POWER BRIDGE GBU TUB
数据表
封装 -
ECAD
库存 69 piece(s)
送货服务
GBU10V06-TU参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)10 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If920 mV @ 5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, GBU
供应商设备包GBU
GBU10V06-TU Packaging
Insepction
GBU10V06-TU FAQ
  • 1. How to order GBU10V06-TU on Heisener?
  • 3. Are the GBU10V06-TU price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GBU10V06-TU?
GBU10V06-TU 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。