购买 G30H150CTW | G30H150CTW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
G30H150CTW
G30H150CTW
G30H150CTW
仅供参考
零件编号 G30H150CTW
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ARR SCHOT 150V 30A TO220AB
送货服务
G30H150CTW参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If880 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr8 µA @ 150 V
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220AB
G30H150CTW Packaging
Insepction
G30H150CTW FAQ
  • 1. How to order G30H150CTW on Heisener?
  • 3. Are the G30H150CTW price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of G30H150CTW?
G30H150CTW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。