购买 G30H120CTFW | G30H120CTFW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
G30H120CTFW
G30H120CTFW
G30H120CTFW
仅供参考
零件编号 G30H120CTFW
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ARR SCHOTT 120V ITO220AB
数据表
封装 -
ECAD
库存 150 piece(s)
送货服务
G30H120CTFW参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)120 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If840 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 120 V
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
G30H120CTFW Packaging
Insepction
G30H120CTFW FAQ
  • 1. How to order G30H120CTFW on Heisener?
  • 3. Are the G30H120CTFW price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of G30H120CTFW?
G30H120CTFW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。