购买 FQD12P10TM-F085 | FQD12P10TM-F085数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FQD12P10TM-F085
FQD12P10TM-F085
FQD12P10TM-F085
仅供参考
零件编号 FQD12P10TM-F085
制造商 onsemi
描述 MOSFET P-CH 100V 9.4A TO252
送货服务
FQD12P10TM-F085参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C9.4A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs27 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds800 pF @ 25 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)2.5W (Ta), 50W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs290mOhm @ 4.7A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-252AA
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
FQD12P10TM-F085 Packaging
Insepction
FQD12P10TM-F085 FAQ
  • 1. How to order FQD12P10TM-F085 on Heisener?
  • 3. Are the FQD12P10TM-F085 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FQD12P10TM-F085?
FQD12P10TM-F085 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
FQD12P10TM-F085
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
FQD12P10TM-F085 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM