购买 FFPF10U20DNTU | FFPF10U20DNTU数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FFPF10U20DNTU
FFPF10U20DNTU
FFPF10U20DNTU
仅供参考
零件编号 FFPF10U20DNTU
制造商 Fairchild Semiconductor
描述 DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220F
送货服务
FFPF10U20DNTU参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)35 ns
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 200 V
工作温度 - 结-65°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack
供应商设备包TO-220F
FFPF10U20DNTU Packaging
Insepction
FFPF10U20DNTU FAQ
  • 1. How to order FFPF10U20DNTU on Heisener?
  • 3. Are the FFPF10U20DNTU price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FFPF10U20DNTU?
FFPF10U20DNTU 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。